«Ծառուկյանի դաշինք»-ի քարոզչության պատասխանատուն եւս հայտնի է
ԱԺ պատգամավոր Գագիկ Ծառուկյանը շարունակում է ոչ պաշտոնական հանդիպումների շարքը, որի ընթացքում էլ ուրվագծվում է ապրիլի 2-ին սպասվող խորհրդարանական ընտրությունների քարոզարշավի պատասխանատուների ցանկը: Արդեն հայտնի է, որ «Ծառուկյան դաշինք»-ի շտաբի պետը Վերահսկիչ պալատի նախագահ Իշխան Զաքարյանն է:
Armtimes.com-ի աղբյուրների փոխանցմամբ՝ Գագիկ Ծառուկյանը քարոզարշավում գաղափարաքարոզչական հարցերով պատասխանատու է նշանակել «Միասնություն» հասարակական շարժման անդամ Արման Վարդանյանին: Ի դեպ, նույն աղբյուրի փոխանցմամբ «Ծառուկյան դաշինք»-ի համամասնական ցուցակի անցողիկ տեղերում է լինելու:
Հիշեցնենք, մինչ Ծառուկյանի քաղաքականություն վերադառնալը Արման Վարդանյանը նախաձեռնել էր «Միասնություն» անունը կրող շարժում: Նա Գագիկ Բեգլարյանի քաղաքապետ եղած տարիներին Երեւանի ավագանու ԲՀԿ խմբակցությունն է ղեկավարել եւ մի քանի լրատվական կայք ունի: