Անհետ կորած 14-ամյա աղջիկն առաջին անգամը չէ, որ փախչում է տանից. Լուսանկարներ
Մեր տեղեկություններով, ոստիկանության Շենգավիթի բաժնի կողմից որպես անհետ կորած որոնվող 14-ամյա Թամարա Աթանեսյանը Ներքին Չարբախի բնակիչ է, ապրում է մոր, քրոջ եւ փոքր եղբոր հետ:
Տեղեկացանք, որ անչափահաս աղջիկն առաջին անգամը չէ, որ փախչում է տանից: Նա նախկինում երկու անգամ անհետացել է տանից. երկու անգամ էլ նրան հայտնաբերել են քաղաքում՝ զբոսնելիս: Ծանոթների բնութագրելով, Թամարան հաճախ է գնում տանից, թե որն է պատճառը հայտնի չէ: Ավելին՝ 14-ամյա աղջիկը դպրոց չի հաճախում:  Տեղեկացանք, որ Թամարա Աթանեսյանի ծնողներն ամուսնալուծված են:
Հիշեցնենք, որ նրա անհետ կորելու վերաբերյալ Ոստիկանությունը տեղեկացրել է երեկ:
ՀՀ ոստիկանության հասարակայնության հետ կապերի եւ լրատվության վարչությունից այսօր մեր հարցին ի պատասխան ասացին, որ առայժմ որոնողական աշխատանքները շարունակվում են:
Նրա գտնվելու վայրի վերաբերյալ տեղեկություն ունեցողներին ոստիկանությունը խնդրում է դիմել ոստիկանության Շենգավիթի կամ մոտակա բաժին: Հնարավոր է նաեւ զանգահարել հետեւյալ հեռախոսահամարներով. 1-02, (010) 42-02-02, (099) 99-03-13 կամ (096) 66-13-13: