«Ժպտա, որ հաղթես». հայ աստղերը նոր տեսահոլովակ են նվիրել քաղցկեղով հիվանդ երեխաներին․վիդեո
Հայկական շոու-բիզնեսի ներկայացուցիչների մասնակցությամբ նոր «Ժպտա, որ հաղթես» անվանումն ունեցող երգի տեսահոլովակն է նկարահանվել՝ նվիրված քաղցկեղով հիվանդ երեխաներին:
Տեսահոլովակի գլխավոր դերերում Երևանի պետական բժշկական համալսարանի՝ «Մուրացան» համալիրում բուժվող երեխաներն են։
«Գլխավոր դերերում՝ ԵՊԲՀ-ի Մուրացան համալիրում բուժվող մեր ուժեղ Հերոսները:) Թող այս երեխաները միշտ ժպտան, իսկ մենք՝ բժիշկներս, կապահովենք նրանց առողջությունը!!!»,-ֆեյսբուքյան իր էջում կիսվելով տեսահոլովակով, գրել է ԵՊԲՀ-ի ռեկտոր, առողջապահության նախկին նախարար Արմեն Մուրադյանը։