Տարոն Մարգարյանին այսօրվանից խորհուրդ կտան, թե ինչպես պատրաստել յայշնիցա ս պոմիդոռամի
Ֆեյսբուքի հայ օգտատերերին զվարճացրել է Միջազգային Դուքենդո ֆուլ կոնտակտ կարատեի ֆեդերացիայի հիմնադիր եւ նախագահ, դերասան Գոռ Վարդանյանի նոր նշանակումը: Այսօրվանից՝ հուլիսի 10-ից, նա կատարելու է Երեւանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանի խորդհրդականի պարտականությունները, համակարգելու է աշխատակազմի սպորտի բաժնի աշխատանքները:
Այսպես են արձագանքել օգտատերերը նրա նշանակմանը.
«Բա՞ Դռիկ Խչոն ու Վարդանիկը ։) Երեւանի քաղաքապետի խորհրդականի պաշտոնում է նշանակվել նաեւ Գոռ Վարդանյանը, որը կհամակարգի աշխատակազմի սպորտի բաժնի աշխատանքները»,- Դիանա Ղազարյան:
«Գոռ Վարդանյանին պետք ա քաղաքապետ նշանակել, քանզի մեզ էդ էլ ա քիչ։ Մարտնչող տգիտություն, բարեւ»,- Սյունե Սեւադա:
«Ա՜խ, երանի՜ չխլանամ, Գոռ Վարդանյանի խորհուրդը Տարոն Մարգարյանին լսե՜մ»,- Վահագն Թեւոսյան:
«Տարոն Մարգարյանին այսօրվանից խորհուրդ կտան, թե ինչպես պատրաստել յայշնիցա ս պոմիդոռամի»,- Հովիկ Աֆյան:
«Տարոն Մարգարյանին խորհուրդներ պետք չի, դրա համար էլ Գոռ Վարդանյանին ա խորհրդական դրել, ի՞նչ մի քաղաքականացնում եք:
Ֆուլ Կոնտակտ կառատեի ֆեդերացիան ու քաղաքապետարանը վաղուց կապ ունեն իրար հետ, տրանսպորտի մեջ մարդկանց փոխհարաբերությունները ֆուլլ կոնտակտ չի՞, հա՜...բա նոռմալ ա էլի որ Գոռը խորհրդական ա, խորհուրդ կտա թե ոնց կարգավորեն դիստանցիան... Արդ մի քաղաքականցրեք»,- Գագիկ Մամուլյան: