Դերասան Վահագն Սիմոնյանի որդին ինքնասպանության փորձ է կատարել
Դերասան Վահագն Սիմոնյանի (Պոնչո) որդին՝ 14-ամյա Գուրգեն Սիմոնյանը, ինքնասպանության փորձ է կատարել: Shamshyan.com-ը գրել է, որ օգոստոսի 22-ին երեխան մի քանի անգամ դանակով վնասել է ձեռքի ձախ դաստակը:
Նշվում է, որ պատճառը եղել է հոր՝ Վահագն Սիմոնյանի վերաբերմունքը: Ըստ տեղեկությունների՝ նա SMS հաղորդագրություններ է գրել վիրավորելով ու սպառնալով երեխային, ինչը նրա մոտ լարվածություն է առաջացրել:
Armtimes.com-ի հետ զրույցում ոստիկանությունից տեղեկացրին, որ նման հաղորդում ստացվել է, եւ հետաքննություն է ընթանում:
Օրեր առաջ դերասանն իր տանը մամուլի ասուլիս էր հրավիրել: Լրագրողների հետ հանդիպման ժամանակ նա հայտարարել էր, որ իր 2 երեխաներին առեւանգել են եւ պահում են որպես պատանդ: