Պատանդառված 23-ամյա աղջիկը սթրեսի մեջ է. նա գտնվում է վերակենդանացման բաժանմունքնում
Երեկ Էրեբունու «Weekend» բիլիարդ բարում պատանդ վերցված 23-ամյա աղջկա առողջական վիճակում դրական տեղաշարժ կա:
Այս մասին մեր հարցին ի պատասխան ասաց «Էրեբունի» ԲԿ տնօրեն Միքայել Մանուկյանը՝ հավելելով, որ աղջկա վիճակը գնահատվում է միջին ծանրության. նա գտնվում է վերակենդանացման բաժանմունքում. «Կապտուկները, կտրած վերքերը շատ-շատ են, համապատասխան վիրաբուժական միջամտություն է արվել: Երեկվանից գիտակցությունը տեղն էր, սակայն սթրես է մոտը»,- ասաց Մանուկյանը:
Հիշեցնենք, որ երեկ աղջկան պատանդ պահած տղամարդը՝ Գոռ Հակոբյանը, սպառնացել է սպանել նրան, որից հետո իրավապահները դիպուկահարից արձակված կրակոցով վնասազերծել են նրան: Էրեբունի բժշկական կենտրոն տեղափոխվելու ճանապարհին տղամարդը մահացել է: