ՀՀԿ խմբակցության կողմից համարժեք արձագանք չեղավ, ընդունում ենք մարտահրավերը.Նիկոլ Փաշինյան
«Ես երեկ ծանուցել եմ ՀՀԿ պատգամավոր Ա. Գեղամյանի խուլիգանության պահվածքի մասին, բայց մինչ օրս որեւէ համարժեք արձագանք չի եղել ՀՀԿ խմբակցության կողմից»,- ԱԺ այսօրվա նիստի սկզբում հայտարարեց «Ելք» խմբակցության ղեկավար Նիկոլ Փաշինյանն՝ անդրադառնալով երեկ իր եւ Գեղամյանի միջեւ տեղի ունեցած միջադեպին:
Փաշինյանը նշեց, որ ՀՀԿ խմբակցության կողմից լռությունը կարող է նշանակել, որ Հայաստանի քաղաքական կյանքում նոր շրջափուլի մեկնարկ է, ինչը վատ է:
«Եթե սա մարտահրավեր է «Ելք»-ին եւ նրա ընտրողիներին, արձագանքեն, որ մենք ընդունում ենք այդ մարտահրավերը»,- ասաց Նիկոլ Փաշինյանը: