Զինված հարձակում ВТБ բանկի մասնաճյուղի վրա. հափշտակվել է 7 միլիոն դրամ. թարմացված
17:08- Մեր տեղեկություններով՝ հարձակվողները երկու հոգի են եղել՝ դիմակավորված: Նրանց հաջողվել է հափշտակել մի քանի միլիոն դրամ եւ դիմել փախուստի:
17.03- ՀՀ ոստիկանությունից հաստատում են մեր թղթակցի տեղեկությունները. ահազանգ է ստացվել, որ 16:00-ին Բաղրամյան 56 հասցեում գտնվող ВТБ բանկում ավազակային հարձակում է տեղի ունեցել, օպերատիվ խումբը դեպքի վայրում է, կատարվում են անհրաժեշտ համապատասխան գործողություններ:
Ոստիկանությունից հայտնում են, որ ըստ նախնական տեղեկությունների՝ հարձակումը զինված է եղել:
16.50- Մեր թղթակիցը հայտնում է, որ քիչ առաջ Երեւանում հարձակում է տեղի ունեցել ВТБ բանկի Բաղրամյան պողոտայում գործող մասնաճյուղի վրա: