Ն. Փաշինյանը ցուցադրում է եւս մեկ աշխատասենյակ, խոստանում պարզաբանել Օսիպյանի նշանակումը
Նիկոլ Փաշինյանը քիչ առաջ ֆեյսբուքյան ուղիղ եթերի միջոցով ցուցադրեց եւս մեկ աշխատասենյակ, որը կառավարության շենքում է ու պատկանել է վարչապետին: Նա կառավարությունում է՝ սպասվող նիստն անցկացնելու համար:
Փաշինյանը նշեց, որ Բաղրամյան 26-ում տեղակայված աշխատասենյակի կահավորումը բավական ծանր է, մինչդեռ այդ աշխատասենյակում՝ ավելի տրամադրող: Աշխատասենյակը սպիտակ գույնի մեջ է, պատերին՝ Մարտիրոս Սարյանի նկարները:
Խոսելով երեկվա ԱԱԾ պետի ու ոստիկանապետի պաշտոններում նոր նշանակումների մասին, Նիկոլ Փաշինյանը նշեց, որ տեղյակ է համացանցում ծավալվող քննարկումներից, դժգոհություններից ու այսօր անպայման կանդրադառնա այդ թեմային: