Երեւանի քաղաքապետարանը դիմել է ոստիկանապետ Վալերի Օսիպյանին, որպեսզի միջոցներ ձեռնարկի
Երեւանի քաղաքապետարանը  կատարվող բողոքի ցույցերի հետ կապված դիմել է ՀՀ ոստիկանապետ` Վալերի Օսիպյանին:
«Հարգելի պրն Օսիպյան, օրենսդրության խախտմամբ տեղի է ունեցել ներխուժում՝ ՀՀ ոստիկանության կողմից պահպանվող պետական պահպանության օբյեկտ հանդիսացող Երևանի քաղաքապետարանի շենք` խոչընդոտելով քաղաքապետարանի աշխատանքի բնականոն ընթացքը։
Դիմում ենք Ձեզ՝ ձեռնարկելու միջոցներ ոչ օրինական գործողությունները դադարեցնելու և քաղաքապետարանի բնականոն գործունեությունը վերականգնելու համար։
Սերգեյ Մակարյան Երևանի քաղաքապետարանի աշխատակազմի քարտուղար»,- գրված է դիմումի մեջ:
Հիշեցնենք, որ այսօր առավոտից քաղաքացիները Տարոն Մարգարյանին մերժելու նպատակով ցույցեր են իրականացնում եւ հիմա գտնվում են քաղաքապետարանում: