Մայիսի 19-ին Skype-ի միջոցով կկայանա ուղիղ կապ Ոստիկանության եւ Սփյուռքի միջեւ
ՀՀ Ոստիկանության ներկայացուցիչը մայիսի 19-ին Skype-ի միջոցով կպատասխանի Սփյուռքի մեր հայրենակիցների հարցերին: Այդ մասին տեղեկանում ենք Ոստիկանության տարածած հաղորդագրությունից:
«Մայիսի 19-ին, Երեւանի ժամանակով ժամը 11-13-ը, արտերկրի մեր հայրենակիցները Skype-ի միջոցով կարող են հարցեր ուղղել ոստիկանության ներկայացուցչին, մասնավորապես, ՀՀ քաղաքացիություն ստանալու, քաղաքացիությունը դադարեցնելու, ՀՀ քաղաքացու անձնագիր եւ նույնականացման քարտ ստանալու, փոխանակելու, ըստ բնակության վայրի հաշվառվելու, կացության կարգավիճակ ստանալու, ինչպես նաեւ անձնագրային եւ վիզաների վարչության գործառույթներին առնչվող այլ հարցերի վերաբերյալ:
ՀՀ ոստիկանության սկայպի հասցեն` Armenian Police
Հարցեր կարելի է ուղարկել նաեւ [email protected], [email protected] էլեկտրոնային հասցեներին», - տեղեկացնում է ՀՀ Ոստիկանության պաշտոնական կայքը: