«Իմ քայլը» դաշինքի ռեյտինգային թեկնածուներն՝ ըստ ընտրատարածքների

15/11/2018 schedule21:59

«Իմ քայլը» դաշինքը ներկայացնում է ռեյտինգային ընտրակարգով  առաջադրված  պատգամավորության թեկնածուներին՝ ըստ ընտրատարածքների:

Թիվ 1 ընտրատարածք (Երևանի Ավան, Նոր Նորք, Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական

 շրջաններ)

  1. Ասլանյան Հակոբ Արսենի – ՔՊԿ
  2. Ավետիսյան Ալեքսանդր Մելսիկի – ՔՊԿ
  3. Բաթոյան Զարուհի Վալերիանի – ՔՊԿ
  4. Գեւորգյան Գոռ Գեւորգի – անկուսակցական
  5. Զեյնալյան Նարեկ Արտավազդի – ՔՊԿ
  6. Կոնջորյան Հայկ Արսենի – անկուսակցական
  7. Հակոբյան Երջանիկ Մանվելի – ՔՊԿ
  8. Հայրապետյան Մխիթար Իոսիֆի – ՔՊԿ
  9. Հայրապետյան Տաթեւիկ Արմենի – ՔՊԿ
  10. Չիլինգարյան Կարեն Վալադիկի – ՔՊԿ
  11. Պապիկյան Մեսրոպ Թեւոսի – ՔՊԿ
  12. Պողոսյան Քրիստինե Ատոմի – ՔՊԿ
  13. Տիգրանյան Հերիքնազ Սարգսի – անկուսակցական

Թիվ 2 ընտրատարածք (Երևանի Արաբկիր, Աջափնյակ, Դավթաշեն  վարչական 

շրջաններ)

  1. Աբրահամյան Գայանե Ասքանազի – անկուսակցական
  2. Ավինյան Տիգրան Արմենի – ՔՊԿ
  3. Արշակյան Հակոբ Վրեժի – ՔՊԿ
  4. Բաղդասարյան Նիկոլայ Յուրիի – ՔՊԿ
  5. Բեղլոյան Անուշ Էդվարդի – ՔՊԿ
  6. Դարբինյան Վազգեն Արշավիրի – ՔՊԿ
  7. Հովակիմյան Վահագն Միսակի – ՔՊԿ
  8. Հովհաննիսյան Հովհաննես Վահագնի – ՔՊԿ
  9. Մակունց Լիլիթ Կամոյի – ՔՊԿ
  10. Մկրտչյան Արմեն Պարգեւի – ՔՊԿ
  11. Մկրտչյան Հայկ Համլետի – ՔՊԿ
  12. Նազարյան Լենա Ռաֆայելի – ՔՊԿ
  13. Վարդանյան Վլադիմիր Դավիթի – ՔՊԿ
  14. Քոչարյան Անդրանիկ Գրիգորի – անկուսակցական

Թիվ 3 ընտրատարածք (Երևանի Մալաթիա Սեբաստիա և Շենգավիթ վարչական  շրջաններ)

  1. Գաբրիելյան Սիսակ Արմենի – ՔՊԿ
  2. Գալստյան Մերի Արսենի – անկուսակցական
  3. Գրիգորյան Էրիկ Էմիլի – անկուսակցական
  4. Գրիգորյան Հռիփսիմե Աշոտի – ՔՊԿ
  5. Հակոբյան Հրաչյա Վաչիկի – ՔՊԿ
  6. Համբարձումյան Համբարձում Գագիկի – ՔՊԿ
  7. Հարությունյան Արայիկ Էդուարդի – ՔՊԿ
  8. Հովհաննիսյան Արթուր Ղարիբի – ՔՊԿ
  9. Հովհաննիսյան Հայկ Գառնիկի – ՔՊԿ
  10. Ղազարյան Սոնա Արայի – ՔՊԿ
  11. Մաթեւոսյան Զարուհի Գեղամի – ՔՊԿ
  12. Միրզոյան Արարատ Սամվելի – ՔՊԿ
  13. Պապոյան Գեւորգ Հարությունի – ՔՊԿ
  14. Ռուբինյան Ռուբեն Կարապետի – ՔՊԿ
  15. Ցիրունյան Հայկ Զարմիկի – ՔՊԿ

Թիվ 4 ընտրատարածք (Երևանի Կենտրոն, Նորք Մարաշ, Էրեբունի, Նուբարաշեն

վարչական շրջաններ)

  1. Աթաբեկյան Վարդան Նելսոնի – ՔՊԿ
  2. Աղաջանյան Էդուարդ Արթուրի – ՔՊԿ
  3. Բադալյան Լուսինե Խաչիկի – ՔՊԿ
  4. Գրիգորյան Վահագն Ռոբերտի – ՔՊԿ
  5. Թորոսյան Արսեն Գեւորգ – ՔՊԿ
  6. Խաչատրյան (Թուխիկյան) Նարինե Լեւոնի - անկուսակցական
  7. Սանասարյան Դավիթ Տարոնի – ՔՊԿ
  8. Սիմիդյան Հակոբ Կարապետի – ՔՊԿ
  9. Սիմոնյան Ալեն Ռոբերտի – ՔՊԿ
  10. Վարդանյան Ծովինար Գեւորգի – ՔՊԿ
  11. Փամբուխչյան Արմեն Սոկրատի – ՔՊԿ

Թիվ 5 ընտրական տարածք (Արարատի մարզ)

  1. Աղազարյան Հովիկ Հովսեփի – ՔՊԿ
  2. Ավետիսյան Սոս Վահեի – ՔՊԿ
  3. Ատոմյան Սերգեյ Սամվելի – անկուսակցական
  4. Գասպարյան Տաթեւիկ Մաթեւոսի – անկուսակցական
  5. Թեւոնյան Սեւակ Ռազմիկի – անկուսակցական
  6. Կարապետյան Մարիա Էվրադի – ՔՊԿ
  7. Հակոբյան Նշան Գալուստի – ՔՊԿ
  8. Միրզախանյան Լիլիթ Յուրիի – անկուսակցական
  9. Մուրադյան Ռոման Գագիկի – անկուսակցական
  10. Պարսիլյան Տիգրան Սերյոժայի – ՔՊԿ
  11. Սարգսյան Գարիկ Մնացականի – ՔՊԿ

Թիվ 6 ընտրական տարածք (Արմավիրի մարզ)

  1. Առաքելյան Մնացական Արազի – անկուսակցական
  2. Գրբոյան Սիրան Վազգենի – անկուսակցական
  3. Գրիգորյան Կարեն Ժիրայի – ՔՊԿ
  4. Գրիգորյան Մարիամ Մանվելի – ՔՊԿ
  5. Ենգիբարյան Վիկտոր Լեւոնի – անկուսակցական
  6. Ղազարյան Թագուհի Արարատի – ՔՊԿ
  7. Մանավազյան Արուսյակ Լեւոնի – ՔՊԿ
  8. Մեխակյան Արգիշտի Մեխակի – անկուսակցական
  9. Միրզոյան Առաքել Օգսենի – անկուսակցական
  10. Մկրտչյան Նարեկ Արշակի – ՔՊԿ
  11. Պետրոսյան Արսեն Հովհաննեսի – ՔՊԿ
  12. Սարգսյան Սիրաք Սամվելի – ՔՊԿ
  13. Տոնոյան Ռազմիկ Թաթուլի – ՔՊԿ
  14. Օհանջանյան Էմին Ռուբենի – ՔՊԿ

Թիվ 7 ընտրատարածք (Արագածոտնի մարզ)

  1. Ասատրյան Մաթևոս Գոռի – ՔՊԿ
  2. Գեւորգյան Դավիթ Հովիկի – ՔՊԿ
  3. Ղազարյան Արմենուհի Նշանի – ՔՊԿ
  4. Մալխասյան Անդրանիկ Մյասնիկի – անկուսակցական
  5. Մովսիսյան Սերգեյ Լեւիկի – ՔՊԿ
  6. Նազարյան Արսեն Գարեգինի – ՔՊԿ
  7. Սարգսյան Անահիտ Սարգսի – ՔՊԿ

Թիվ 8 ընտրատարածք (Գեղարքունիքի մարզ)

  1. Գրիգորյան Նարեկ Հարազատի – ՔՊԿ
  2. Թարվերդյան Արամ Էդուրադի – ՔՊԿ
  3. Թովմասյան Թագուհի Մանուելի – ՔՊԿ
  4. Կարապետյան Աննա Սամվելի – ՔՊԿ
  5. Կարապետյան Վարազդատ Ազատի – անկուսակցական
  6. Ղազարյան Ալխաս Աղաբեկի – անկուսակցական
  7. Սանոսյան Գնել Հենզելի – ՔՊԿ
  8. Սարգսյան Կարեն Վահանի – ՔՊԿ
  9. Սարգսյան Հայկ Զարեհի – ՔՊԿ

Թիվ 9 ընտրատարածք (Լոռու մարզ)

  1. Ավետիսյան Արմեն Նիկոլայի – անկուսակցական
  2. Առաքելյան Սամվել Սուրենի – անկուսակցական
  3. Դանիելյան Վահե Սերյանի – ՔՊԿ
  4. Դավոյան Արփինե Հրահատի – ՔՊԿ
  5. Խաչատրյան Արամ Մայիսի – ՔՊԿ
  6. Ղուկասյան Անդրեյ Սերժիկի – ՔՊԿ
  7. Մելիքյան Արմինե Ռազմիկի – անկուսակցական
  8. Մկրտչյան Արեն Միքայելի – ՔՊԿ
  9. Պապիկյան Սուրեն Ռաֆիկի – ՔՊԿ
  10. Պառավյան Լուսինե Հովիկի – անկուսակցական
  11. Պետրոսյան Արտաշես Պետրոսի – անկուսակցական
  12. Սարգսյան Վահան Վրույրի – ՔՊԿ
  13. Ուլիխանյան Տիգրան Արմենի – ՔՊԿ
  14. Օհանյան Վանիկ Սիրակի – անկուսակցական

 Թիվ 10 ընտրատարածք (Կոտայքի մարզ)

  1. Աբգարյան Գեւորգ Գուրգենի – ՔՊԿ
  2. Բոշյան Արման Արամի – ՔՊԿ
  3. Հակոբյան Վաղարշակ Սոսի – ՔՊԿ
  4. Հովհաննիսյան Վահե Սահակի – Առաքելություն կուսակցություն
  5. Մամիկոնյան Գոհար Սամվելի – ՔՊԿ
  6. Միքայելյան Սասուն Մեխակի – ՔՊԿ
  7. Պետրոսյան Ռոմանոս Վանիչկայի – ՔՊԿ
  8. Ստեփանյան Լիլիթ Սասունի – ՔՊԿ

Թիվ 11 ընտրատարածք (Շիրակի մարզ)

  1. Առուշանյան Դավիթ Վոլոդիայի – ՔՊԿ
  2. Բաղդասարյան Նազելի Հրաչի – անկուսակցական
  3. Գինեցյան Էլզա Հովսեփի – ՔՊԿ
  4. Հարությունյան Հովհաննես Ավետիքի – ՔՊԿ
  5. Հովսեփյան Սոֆիա Ազատի – ՔՊԿ
  6. Մելիքջանյան Արա Ռոմիկի – ՔՊԿ
  7. Մխչյան Կարապետ Մանուկի – ՔՊԿ
  8. Պալյան Էմմա Նորայրի – ՔՊԿ
  9. Պետրոսյան Սարգիս Ռաֆիկի – ՔՊԿ
  10. Պետրոսյան Տիգրան Գուրգենի – անկուսակցական
  11. Սարիբեկյան Նիկոլայ Ռուբիկի – ՔՊԿ
  12. Սարուխանյան Կարեն Հակոբի – ՔՊԿ
  13. Սեխլեյան Դավիթ Ժիրբերդի – անկուսակցական
  14. Վարդապետյան Արմեն Սուրենի - անկուսակցական
  15. Ցոլակյան Ֆելիքս Խոստեղի – անկուսակցական

Թիվ 12 ընտրատարածք (Սյունիքի և Վայոց Ձորի մարզեր)

  1. Բաբայան Նարեկ Վարուժանի – ՔՊԿ
  2. Գրիգորյան Աննա Արամի – անկուսակցական
  3. Խաչատրյան Արմեն Էդմոնդի – ՔՊԿ
  4. Ծատրյան Մարիամ Ալիկի – անկուսակցական
  5. Կանդազյան Կարեն Ստյոպայի – ՔՊԿ
  6. Կարապետյան Տիգրան Գոռի – անկուսակցական
  7. Համբարձումյան Կարեն Հովհաննեսի – անկուսակցական
  8. Ղազարյան Մարինա Կամոյի – ՔՊԿ
  9. Ղահրամանյան Նարեկ Սամվելի – ՔՊԿ
  10. Սարգսյան Տրդատ Նորիկի – ՔՊԿ

Թիվ 13 ընտրատարածք (Տավուշի մարզ)

  1. Անտոնյան Լուսինե Ռուսլանի – անկուսակցական
  2. Անտոնյան Հերմինե Սամվելի – ՔՊԿ
  3. Բեգլարյան Հայկանուշ Խորենի – ՔՊԿ
  4. Ղալումյան Վահե Վոլոդիայի – ՔՊԿ
  5. Ճաղարյան Էդգար Աշոտի – անկուսակցական
  6. Չոբանյան Հայկ Հարությունի – անկուսակցական
  7. Փաշինյան Սիփան Արտակի – ՔՊԿ
Տպել
9545 դիտում

Թափառող կենդանիների վնասազերծմամբ զբաղվող ընկերության ընտրության նոր մրցույթ կհայտարարվի

Արցախի ՄԻՊ Արտակ Բեգլարյանը շնորհավորել է արցախյան եռատոնի առթիվ

Զոհրաբ Մնացականյանն ընդունել է միջազգային դիտորդական առաքելությունների ներկայացուցիչներին

Շնորհավորում ենք խորհրդարան անցած երեք քաղաքական ուժերին. «Օրինաց երկիր»

Հայաստանը չի ձգտում դառնալ ՆԱՏՕ-ի անդամ. Նիկոլ Փաշինյան

Ուկրաինայի իշխանությունների որոշումն անխոհեմ է. Պեսկով

Շնորհավորանք ու եռագույն սրտիկ՝ ԱՄՆ դեսպանատնից հայ ժողովրդին

Սուրեն Շահվերդյանը հրաժարական է տալիս Համազգային թատրոնի գեղարվեստական ղեկավարի պաշտոնից

Մեյը հետաձգել է Brexit-ի հարցով քվեարկությունը

Սա աննախադեպ իրադարձություն է, կարևոր նվաճում 3-րդ հանրապետության պատմության մեջ (տեսանյութ)

Անվավեր քվեաթերթիկների վրա այս անգամ հումորներ համարյա չկային․ դրանք անցել էին համացանցի տիրույթ

Մարդու իրավունքների պաշտպանության օրվան նվիրված միջոցառումներ ՊՆ-ում (լուսանկարներ)

Ինչպես են բաշխվել քվեները 2-րդ ընտրատարածքում

Ունեցանք միաբևեռ Ազգային ժողով. «Մենք» դաշինքը՝ ընտրությունների մասին

Գյումրեցի Ջուլիետա Ղուկասյանի սպանությունից 8 օր անց դեռ կասկածյալ չկա

«Սասնա ծռերը» ճանաչել է ԱԺ արտահերթ ընտրությունների արդյունքները, մաղթել արգասաբեր աշխատանք

Ի՞նչ հաջորդականությամբ են ձայները բաշխվել 4-րդ ընտրատարածքում

Ռուսաստանի հետ բարեկամության և համագործակցության համաձայնագիրը դադարեցվում է Պորոշենկոյի որոշմամբ

Ինձ պասիվ էի պահում, որ նախընտրական այս շրջանում չքաղաքականացվեր. Հ. Գալստյանն արդեն 8-րդ օրն է՝ հացադուլի մեջ է

Թեկնածուներից մեկի օգտին քվեարկելուն հարկադրելու առերևույթ դեպք է արձանագրվել. հարուցվել է քրգործ