Նազենի Հովհաննիսյանի ծննդյան խնջույքին մասնակցել է հայկական շոու-բիզնեսի ողջ ասղտղաբույլը
Հաղորդավարուհի, դերասանուհի Նազենի Հովահաննիսյանը երեւանյան բացօթյա սրճարաններից մեկում տոնել է ծննդյան 35-ամյակը: Երեկ՝ հուլիսի 18-ին, տեղի ունեցած խնջույքին մասնակցել են հայկական շոու-բիզնեսի մի շարք աստղեր: Նրանց թվում են եղել նրա մտերիմ ընկերուհին՝ երգչուհի Սոֆի Մխեյանը, երգիչ Արամեն կնոջ՝ Աննա Թովմասյանի հետ, երգիչ Արսեն Սաֆարյանը կնոջ հետ, «El Style» ամսագրի գլխավոր խմբագիր Մայա Պողոսյանը, Վաչե Թովմասյանը, Արսեն Գրիգորյանը եւ ուրիշներ:
Երեկ Նազենի Հովհաննիսյանն իր ծննդյան օրվա վերաբերյալ գրառում էր կատարել ինստագրամի իր էջում: Նա նշել էր, որ այս տարիքում իր համար կյանքը նոր է սկսվում:
«Ես 35 եմ. ոմանց համար կյանքն ավարտվում է այդտեղ, ինձ համար՝ նոր սկսվում։ Ես սովորեցի սիրել կյանքն ու մարդկանց՝ անկախ իրենց որակից կամ տեսակից, սովորեցի լիարժեք ներել ու բաց թողնել նեղվածությունները՝ անկախ մեղավորությանս կամ մեղքիս չափաբաժնից, սովորեցի ապավինել Աստծուն ու միեւնույն ժամանակ գործել՝ շարժվել, Ապրել ինքնուրույն։ Դրա համար պահանջվեց 35 տարի. ոմանց համար մի ամբողջ կյանք, ոմանց համար էլ՝ հազիվ կյանքի տարրական օրենքները հասկանալու կարճ մի ժամանակահատված։ 35 կամ 53))) շատ տարբեր չեն, եթե...միշտ կարելի է թռչել, եթե իրոք ուզում ես, ու կարելի է նայել աստղերին՝ առանց պատճառի»,- գրել էր նա: