Երեւանի փողոցներում ձիերի երամակ է հայտնվել. դեպքի վայր են ժամանել փրկարարները
Երեւանում, այսօր՝ դեկտեմբերի 28-ին` ժամը 06։00-ի սահմաններում, ԱԻՆ-ում ահազանգ է ստացվել, որ Լենինգրադյան փողոցում ձիերի երամակ կա եւ ձիերին անվտանգ վայր տեղափոխելու նպատակով անհրաժեշտ է փրկարարների միջամտությունը։
Shamshyan.com-ի փոխանցմամբ, դեպքի վայր են ժամանել ոչ միայն ԱԻՆ-ի ներկայացուցիչներ, այլ նաեւ Ոստիկանության Մալաթիայի բաժնի եւ Երեւանի 1-03 շտապօգնության ծառայողներ։
Այս պահին ոստիկանները պարզում են ձիերի սեփականատիրոջ ինքնությունը։ Ձիերից երկուսին պարանով էլեկտրասյունից կապել են քաղաքացիները, մինչեւ կժամանեին փրկարարները։