23/08/2018 schedule08:45
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս.թ. օգոստոսի 23-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
Երևան քաղաքի՝ 10։00-16։00 Ազատության պող. 14, Դավիթ Անհաղթի փ. 2, 4, Կիևյան փ. 4/2-4/4 շենքերը, Կիևյան 2-րդ նրբ. 29/3-32Ա սեփական տները, Դ. Վարուժան, Շրջանային, Ա. Վեգներ, Հովնաթան, Վանտյան փողոցները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30-16։30 Սարի թաղի 6-10 շարքերի սեփական տները՝ մասնակի, Սայաթ Նովա 40 հասցեում գտնվող «Յուքոմ» ընկերությունը, Ավանի՝ Իսահակյան թաղամասի 3/1, 3/2, 5, 5/5, Հովհաննիսյան փ. 26/1, 26/2, Թաղապետարանի, թիվ 171 դպրոցի շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Սարի թաղ 2-րդ փ. 40-44, Որմնադիրների 1-ին փ. 25-81 սեփական տները,
Արմավիրի մարզի՝ 11։00-17։00 Հացիկ, Մյասնիկյան գյուղերը,
Արարատի մարզի՝ 10։00-12։00 Այնթափ գյուղը՝ մասնակի,
10։00-13։00 Ուրցաձոր գյուղը՝ մասնակի,
10։00-14։00 Արմաշ գյուղը՝ մասնակի,
10։00-15։00 Նոր Խարբերդ գյուղը՝ մասնակի,
10։30-16։00 Շահումյան գյուղը՝ մասնակի,
11։00-15։00 Դիմիտրով գյուղը՝ մասնակի,
Վայոց ձորի մարզի՝ 10։00-15։00 Գնդևազ գյուղը, Գնդևազի Թռչնաֆաբրիկան, «Ջերմուկ Գրուպ» ՓԲԸ-ն, «Ղ-Տելեկոն», «Արմենթել», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայանները,
10։00-16։00 Կարմրաշեն, Հեր Հեր գյուղերը,
Լոռու մարզի՝ 09։00-15։00 Չկալով գյուղը,
Շիրակի մարզի՝ 10։00-14։00 Աշոցքի տարածաշրջանի Գոգհովիտ համայնքը՝ մասնակի, 10։00-16։00 Արթիկի տարածաշրջանի Հովտաշեն գյուղը, Ախուրյանի տարածաշրջանի Կամո համայնքը՝ մասնակի,