Երևանում և մի շարք մարզերում այսօր մինչեւ էլեկտրաէներգիայի 6-ժամյա անջատումներ կլինեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 25-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Ջանիբեկյան և Բաշինջաղյան փողոցները, Նազարբեկյան փ. 13 շենքը Մուշ թաղամասն ամբողջությամբ, և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խաղաղ Դոնի փ. 23 շենքի 5-8 մուտքերը,
11։00-17։00 Եղիշե Թադևոսյան փ. 13, 13/1, 13/2, 15/1, 17, 17/1, 19 շենքերը, Ներքին Շենգավիթ 11փ. 37/1, 37/2 շենքերը, Ներքին Շենգավիթ 3, 4, 5, 6, 9 փողոցների սեփական տները և հարակցի ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 144 մանկապարտեզը,
11։00-12։00 Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Մառի նրբ․ 3, 4, 6, 8 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
12։00-13։00 Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Մառի նրբ․ 5 շենքը, Գայի պող․ 55, 57, 57/1շենքերը, թիվ 111 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
13։00-14։00 Նոր-Նորքի 5-րդ մ/շ՝ Գալշոյան փ. 2, 4 շենքերը, Մառի փ. 14, 16, 18, 18/1, 25 շենքերը, Միկոյան փ. 25, 27 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
14։00-15։00 Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան 19, 28, 32, 34, 36, 38, 38/1, 40 շենքերը, թիվ 113 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-12։00 Մասիս քաղաքի Նոր թաղամասը մասնակի, Քաղաքապետարանը, «Վեոն Արմենիա» ընկերության շենքը, թիվ 2-րդ դպրոցը, հիվանդանոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,