Լույս չի լինի Լեւոն Տեր-Պետրոսյանի տանը, «Նաիրի» եւ «Արամյանց» Բ/Կ-ներում, Շտապ օգնության հիվանդանոցում
19/04/2019 schedule10:32
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 19-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
Երեւանում մարզում՝
10։00-16։00 Հերացու փ, 10-16 շենքերը, Այգեստան 11փ. 11-61 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Դար 21» ընկերությունը, «Տուն Կիլիկիո» ռեստորան եւ հյուրանոցային համալիրը, «Կիլիկիա» եւ «Հրազդան» մարզադաշտերը, քաղաքացի «Լեւոն Տեր-Պետրոսյան», Հովնանյան առանձնատունը, «Նաիրի» եւ «Արամյանց» բժշկական կենտրոնները, «Պրոմտեստ» ՍՊ ընկերությունը, «Արարատբանկ» ընկերությունը, Շտապ օգնության հիվանդանոցը, Ամիրյան փ. 10, 12 շենքերը, Մաշտոցի պող. 20 շենքը, Բուզանդի փ. 45-55 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Պուշկինի փ. 40 շենքի 5-րդ մուտքը, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի փ. 2, 4, 8, 10, 12 շենքերը, Գյուլիքեւխյան փ. 5, 7 շենքերը, Ա.Հովհաննիսյան փ. 10, 12, 14 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 7-րդ զանգ.՝ Ավետիսյան փ. 17 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Դավիթ Բեկի փողոցին հարակից սեփական տները, Սարգսաշեն թաղամասը, 11:00-17:00 Խաղաղ Դոնի փ. 31 շենքի 4, 6 մուտքերը եւ թիվ 27 մանկապարտեզը, Արեշ 11փ. 85-112; 26փ. 13-34; 28փ. 1-15 սեփական տները, Էրեբունի փ. 25, 27 շենքերը, Աղբյուր Սերոբի փ. 3ա, 5 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գուլակյան փ. 45-61 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վաղարշյան փ. 1, 3 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նաիրի Զարյան փ. 19, 21 շենքերը եւ 44-73 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գրիբոյեդովի փ. 2/1 շենքը, «Պրոգրես-97» ՍՊ ընկերությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 51 դպրոցը, Համբարձումյան փ. 3 շենքը, Մայիսի 9-ի փ․ 13 շենքի 4, 6 մուտքերը, Նիզամի փողոցի սեփական տները, Արարատյան փ․ 5 շենքը, Սողոմոն Տարոնցի փողոցի սեփական տները, Բագրատունյաց պող․ 34, 36 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մամիկոնյանց փ. 54, 54/1, 56, 56ա, 56/2, 58, 58ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գրիբոյեդովի 4-րդ նրբանցքի սեփական տները, Բաբաջանյան փ. 91 շենքը, Շերամի փ. 87, 97 շենքերը, Արզումանյան փ. 24 շենքը, Լենինգրադյան փ. 2, 4, 6, 8 շենքերը, Հալաբյան փ. 3, 5, 7 շենքերը, Շահումյան 3 փողոցը, Շահումյան 9փ. 1, 3, 3/2 շենքերը, Արարատյան 1-ին զանգ. 15, 17, 18 շենքերը, Ծերենցի փ. 3 շենքը, Սեբաստիա թաղ. 78, 80 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Ջրաշեն, Արմավիր, Այգաշատ, Տանձուտ, Հայկավան, Ալաշկերտ եւ Բամբակաշատ գյուղերը, Նոր Արմավիր գյուղը,
10։00-12։00 Եղեգնավան գյուղը, 10։00-13։00 Մասիս քաղաքի Հանրապետության փ. 6, 7, 8, 10 փողոցները մասնակի եւ Հանրապետության 6-րդ նրբանցքը մասնակի, Հովտաշատ գյուղը մասնակի, Սիսավան, Նոր Ուղի, Գինեվետ գյուղերը, Վեդու գինու գործարանի բանավանը, 10։00-16։00 Զանգակատուն, Վարդաշատ գյուղերը, Լանջառ, Ուրցալանջ գյուղերը մասնակի, 10։30-16։00 Մրգավան գյուղը մասնակի, 11։00-15։00 Բերքանուշ եւ Դալար գյուղերը մասնակի, 12։30-16։00 Արարատ քաղաքի Շահումյան փողոցը մասնակի, Ոսկու կորզման ֆաբրիկայի բանավանը մասնակի,
10։00-12։00 Եղեգնաձոր քաղաքի 26 Կոմիսարների փողոցը եւ Նորավան թաղամաս մասնակի, Սյունիքի փ. 4, 9 սեփական տները, Համբարձումյան փ. 6 սեփական տունը, Այգեձորի փ. 2Բ սեփական տունը, Պռոշյան փ. 67 սեփական տունը, Երեւանյան խճուղին մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, 10։00-15։00 Եղեգնաձոր քաղաքի Կոմիտասի, Խանջյան, Խաչատրյան, Սպանդարյան փողոցները մասնակի, Գետափ գյուղը մասնակի,
10։00-16։00 Ջրվեժի ամառանոցները մասնակի, Ձորաղբյուրի ամառանոցները մասնակի, Աբովյան քաղաքի Հանրապետության փ․ թիվ 20 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, 10:30-16:30 Հրազդան քաղաքի Շահումյան, Նար-Դոսի փողոցները մասնակի, Երիտասարդական թաղամասը մասնակի, Ավետիսյան, Նարեկացու փողոցները, Երեւանյան խճուղին, թիվ 4 դպրոցը, թիվ 7 մանկապարտեզը, «Վիվասել-ՄՏՍ», «Վեոն Արմենիա» ընկերությունների բջջային կայանները, գազալցակայանը, զինմասը, «Խոպ Նարեկ», «Եռասեպ», «Հ․Ստեփանյան», «Գազշին», «Արտակ», «Ա․Առաքելյան» ընկերությունները, «ՃՇՎ» ձեռնարկությունը, «Հրազդան ՀԷԿ»-ի սեփական կարիքների սնումը, Կոճոռ թաղամասի Հայփոստի տեղամասը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
09։30-12։00 Վարդենիս քաղաքի Աթարբեկյան, Թովմասյան, Խրիմյան փողոցները, Չարենցի եւ Թումանյան փողոցները մասնակի,