12/09/2019 schedule09:17
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 12-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Նորքի 2-րդ մ/շ՝ Մոլդովական փ. 4/2, 8/1, Թոթովենց փ. 11/2 բնակելի շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները,
11։00-17։00 Արամի փ. 64, 82, 84, Թումանյան փ. 31, 31Ա, 33, Փարպեցու փ. 15-28, Մաշտոցի պող. 29, 31, Ակբա բանկի շենքերը, Հին Երեւանցու փ. 57, 59, 61 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
Նորքի 5-րդ մ/շ՝ Մառի նրբ․ 1, Մառի փող․ 5, 7, 11, Միկոյան 19 բնակելի շենքերը, թիվ 166 դպրոցը, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները,
Նորքի 6-րդ մ/շ՝ Լյուքսեմբուրգի փող․ 1, 3, 6, 7, 9, Լյուքսեմբուրգի 1-ին նրբ․ 3, Գայի պող․ 36, 38/1 բնակելի շենքերը, թիվ 114 մ/մ-ը, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Գայի 1, Դ․, Մալյան 2, 4, 4/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11,Դ, Մալյան նրբ․ 1, Մոլդովական 4, 4/1, 13, 15, 17, 19 բնակելի շենքերը, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Նորքի 7-րդ մ/շ՝ Խորենացի 41 բնակելի շենքը, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Արշակունյաց պող. 36Ա, Արտաշիսյան փ. 45/20, 45/21, 47/19, 49/19, 51/16, 51/17, 51/18, թիվ 132, 143 մանկապարտեզի շենքերը, Ներքին Չարբախ 1-ի, 3-րդ, 7-րդ փողոցները, Ղարբջանյան, Կատովսկի, Ն. Չարբախի 11փ. 2նրբ. սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Լենինգրադյան փ. 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, Շինարարների փ. 2, 4, Արզումանյան փ. 7 շենքերը, Ծերենցի փ., Ծերենցի փ. Շահումյան 8փ. 5, 7, 7Ա, Շահումյան 8փ. 8, 10, Րաֆֆու փ. 23 շենքերը, Ա.Տիգրանյան փ. 20, 38, Գյուլբենկյան փ. 23, 25, Ա.Ավետիսյան փ. 21, 23, Ազատության նրբ. 9ա, Ազատության պող. 9, 10 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ ու հանրային բաժանորդները, Փափազյան, Սունդուկյան փողոցների սեփական տները, Շրջանցիկ Թունել, Մանկական Քաղաք թաղամասում գտնվող սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-14։00 Մասիս քաղաքի՝ 1- 3-րդ, Երեւանյան, Ազատամարտիկների փողոցները, Նոր թաղամասը՝ մասնակի,
10։30-16։00 Այգեպատ գյուղը՝ մասնակի,
11։00-16։00 Արտաշատ քաղաքի՝ Մարքսի, Թովմասյան, Աղայան, Թումանյան, Կիրով, Ղուկասյան, Ստեփանյան, Աբովյան, Ա. Խաչատրյան, Նար Դոս, Չարենց, Իսահակյան, Ս.Հակոբյան, Պռոշյան, Տերյան, Շահումյան, Աթարբեկյան, Գործարանային, Երեւանյան, Մյասնիկյան, Մխչյան, Օգոստոսի 23-ի փողոցները՝ մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները,
10։30-12։30 Արզական գյուղը, «Աշնաղ» ԳԼԿ-ն, «Արմենտել», «Վիվասել», «Յուքոմ» բջջային կայանները եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
11։00-15։00 Արտանիշ գյուղը, «Արմենտել» բջջային կայանը, Հարակից հանրային բաժանորդները։
11։00-16։30 «Ֆիզինստիտուտի», «ՎՏԲ Հայաստան» բանկի, «Արդ-Բիլդ» հանգստյան գոտիները, «Արեւիկ» առողջարանը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
12։00-14։00 «Ծիծեռնակ» ՍՊԸ-ն,
13։00-15։00 Լճաշեն համայնքը՝ մասնակի,
12։00-17։00 Տաշիր քաղաքի՝ Անի, Վան, 1-11-րդ թաղամասերը, Երեւանյան, Գետափնյա, Խուդյակով, Պուշկին, Օրբելի, Գորկի, Խանջյան, Գրիբաեդով, Թումանյան, Ջահուկյան, Դեմերճյան, Արցախ, Էրեբունու, Կամո, Շահումյան, Սայաթ Նովա, Վ. Սարգսյան, Դպրոցականների, Միչուրին, Անտառային, Կոմարով, Աբովյան, Նալբանդյան, Կոմիտաս, Շատալով փողոցները,
10։00-14։00 Աշոցքի տարածաշրջանի Թորոսագյուղ գյուղի վերին թաղամասը,
10։00-16։00 Ախուրյանի տարածաշրջանի Ազատան գյուղի արեւելյան մասը եւ Գետիկ գյուղը՝ մասնակի, Անիի տարածաշրջանի Ձորաշեն գյուղի 2-րդ, 4-րդ փողոցները,