Լիխտենշտեյն-Հայաստան հանդիպման տոմսերը կարող են ձեռք բերել խաղի օրը
Հոկտեմբերի 12-ին Լիխտեյնշտեյնի մայրաքաղաք Վադուցում գտնվող «Ռեյնպարկ» մարզադաշտում կկայանա Եվրոպայի 2020թ. առաջնության ընտրական փուլի J խմբի յոթերորդ տուրի Լիխտեյնշտեյն-Հայաստան հանդիպումը: Այս մասին հայտնում են Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայից:
Լիխտեյնշտեյնի ֆուտբոլի ասոցիացիան արդեն հրապարակել է տոմսերի վաճառքի հետ կապված բոլոր մանրամասները: Հայաստանի հավաքականի երկրպագուները կարող են ձեռք բերել տոմսերը խաղի օրը՝ մարզադաշտի հարևանությամբ գտնվող տոմսարկղից՝ ժամը 14։00-ից մինչև 19։30 (տեղական ժամանակով)։
Հայկական կողմին հատկացվել է «Ռեյնպարկ» մարզադաշտի երկրորդ տրիբունայի F, G, H, J սեկցիաները։ Տոմսերի արժեքն է 20-ից 30 շվեյցարական ֆրանկ: Տոմսերը գնելուց անպայման պետք է ներկայացնել ՀՀ քաղաքացիությունը հաստատող փաստաթուղթ։