Ագուերոն, Դիբալան եւ Պարեդեսն աջակցել են City of Smile-ին, հիմնադրամին նվիրել են ստորագրություններով մարզաշապիկ
Արգենտինայի ֆուտբոլի ազգային հավաքականի աստղային խաղացողներն աջակցել են City of Smile բարեգործական հիմնադրամին: Նոյեմբերի 18-ին Ուրուգվայի դեմ կայացած ընկերական հանդիպումից հետո (2:2) Լեանդրո Պարեդեսը, Պաուլո Դիբալան եւ Սերխիո Ագուերոն լուսանկարվել են City of Smile գրությամբ պաստառով:
««Սիթի օֆ Սմայլ»/ Ժպիտների քաղաք հիմնադրամի լավ բարեկամներ Կարեն Մարգարյանի, Լիլիթ Կարապետյանի եւ Նակիս ընտանիքի շնորհիվ մեր մասին արդեն գիտեն նաեւ Արգենտինայում»,- հայտնում է հիմնադրամի մամուլի ծառայությունը և ավելացնում, որ արգենտինայի հավաքականի ֆուտբոլիստների ստորագրություններով շապիկը բարեգործական գալա ընթրիքի ընթացքում ընկերների կողմից նվիրաբերվել է հիմնադրամին։
Նվիրել են 10 համարի մարզաշապիկ: Այդ համարն արգենտինացի աստղ Լիոնել Մեսսիինն է:
Տարածվել է նաեւ «Դեպորտիվո Արմենիո» ակումբի սեփականատեր Լուսիանո Նակիսի եւ Արգենտինայի ֆուտբոլի ֆեդերացիայի նախագահ Կլաուդիո Տապիայի լուսանկարը: