Աննա Հակոբյանը կոչ է անում միանալ քաղցկեղի դեմ միասնական պայքարին
ՀՀ վարչապետի տիկին, «Իմ քայլը» եւ «City of smile» կամ «Ժպիտների Քաղաք» բարեգործական հիմնադրամների հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ Աննա Հակոբյանը, միանալով քաղցկեղի դեմ միասնական պայքարին, փոխել է իր էջի դիմանկարն ու ավելացրել պայքարին միանալու տեքստը, որը տարածում են տասնյակ հայտնի մարդիկ.
«Փետրվարի 4-ը քաղցկեղի դեմ պայքարի միջազգային օրն է, փետրվարի 15-ը՝ մանկական քաղցկեղի դեմ պայքարի միջազգային օրը: Այս լուսանկարով ես միանում եմ քաղցկեղի դեմ միասնական պայքարին, քանի որ վստահ եմ, որ քաղցկեղը չպետք է համարվի դատավճիռ: Միացի՛ր և դու: Միասին մենք կարող ենք կյանքեր փրկել»: