«Իմ քայլը» խմբակցությունը փակ նիստ է անցկացնում․ մասնակցում է նաեւ վարչապետը
ԱԺ «Իմ քայլը» խմբակցությունը ՔՊ գրասենյակում փակ նիստ է անցկացնում։ Նիստին մասնակցում է նաեւ ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը։ Օրակարգում, ըստ ամենայնի, հանրաքվեի վերաբերյալ հարցեր են։
Հիշեցնենք՝ այսօր պաշտոնապես մեկնարկեց ապրիլի 5-ին կայանալիք Սահմանադրական հանրաքվեի քարոզարշավը, որը շարունակվելու է մինչեւ ապրիլի 4-ը։ «Այո»-ի քարոզչական շտաբն արդեն ձեւավորվել է՝ Տարածքային կառավարման եւ ենթակառուցվածքների նախարար Սուրեն Պապիկյանի գլխավորությամբ։
«Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցությունը, սակայն, այսօր որեւէ հանրային միջոցառում չի նախատեսում։
Այս մասին «Հայկական ժամանակ»-ի հարցին ի պատասխան՝ ավելի վաղ նշել էր «Իմ քայլը» խմբակցության քարտուղար Հակոբ Սիմիդյանը: