Ունենք ևս 8 հաստատված դեպք, այս պահին ՀՀ-ում կա կորոնավիրուսի հաստատված 72 դեպք, որոնցից 1-ը՝ առողջացած. Արսեն Թորոսյան
ՀՀ առողջապահության նախարար Արսեն Թորոսյանը տեղեկացնում է կորոնավիրուսի հաստատված եւս 8 դեպքի մասին: Ըստ նախարարի՝ հանրագումարով այս պահին ՀՀ-ում կա հաստատված 72 դեպք, որոնցից 1-ը՝ առողջացած։
«Ունենք ևս 8 հաստատված դեպք, որոնցից ոմանք արդեն իսկ մեկուսացված են եղել, իսկ մյուսների շփման շրջանակը պարզվում է: Նրանցից 1-ը փոխկապակցված է «Էջմիածնի» դեպքի հետ, իսկ մյուս 7-ը՝ «արտադրամասի»: Հանրագումարով այս պահին ունենք հաստատված 72 դեպք, որոնցից 1-ը՝ առողջացած»,- «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում գրել է նախարարը։