«Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցությունը նիստ է հրավիրել. ներկա են նաեւ վարչապետն ու ԱԺ նախագահը
Քիչ առաջ «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության գրասենյակում մեկնարկել է նիստ: Նիստին ներկա է նաեւ ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը, Կառավարության անդամներ, նաեւ Ազգային ժողովի նախագահ Արարատ Միրզոյանը:
Լրագրողների հարցին, թե ի՞նչ թեմա է քննարկվելու նիստին, «Իմ քայլը» խմբակցության ղեկավար Լիլիթ Մակունցն ասաց, որ հերթական հանդիպումն է վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի հետ:
«Գիտեք, որ յուրաքանչյուր ամիս խմբակցությունը հանդիպում ունենում է: Այս անգամ մի փոքր ավելի ինտերվալով է տեղի ունենում»,- ասաց Մակունցը: Նրա խոսքով՝ օրակարգը նախօրոք չի ձեւավորվել, կձեւավորվի նիստի ընթացքում: