Երեւանի ավագանու քաղաքաշինության եւ հողօգտագործման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահի թեկնածուն Նուարդ Վարդանյանն է
Երեւանի ավագանու այս տարվա առաջին նիստը կկայանա փետրվարի 9-ին։
Օրակարգային հարցերից մեկը ավագանու քաղաքաշինության եւ հողօգտագործման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ ընտրությունն է։ «Իմ քայլը» խմբակցությունը այդ պաշտոնում առաջարկել է խմբակցության անդամ Նուարդ Վարդանյանի թեկնածությունը։
Երեւան ավագանու քաղաքաշինության եւ հողօգտագործման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահի պաշտոնը զբաղեցնում էր Երեւան ավագանու «Իմ քայլը» խմբակցության անդամ Արսեն Կարապետյանը։
Կարապետյանը ավագանու մանդատից հրաժարվել էր 2020 թվականի նոյեմբերի 16-ին։ Նա այժմ Ազգային ժողովի պատգամավոր է։