Հոսանքազրկումներ կլինեն Երևանի և 6 մարզի մի շարք հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 23-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը՝
10:00-16:00 Ս․ Երևանցու փ. 32-73 սեփական տներ, Ռուսթավելի փ. 17-41 սեփական տներ, Սպենդիարովի փ. 65, Թումանյան փ. 64ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Նանսենի 1-ին նրբանցքի 6 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-14:00 Նորք Մարաշ՝ Նորքի 5, 7, 9 փողոցների սեփական տներ, երաժշտական դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Գլինկայի փ. 6 շենք, Խորենացի փ. 72 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վարդաշեն 2-րդ փող. 11-35 (կենտ), 4-րդ փող. 14-46 (զույգ), 5-րդ փող. 1-42, 7-րդ փող. 1-19, 9 փող. 2-52 (զույգ) սեփական տները, Անդրանիկի փ. 16, 18, 20, 22 շենքեր, Օհանովի փ. 9, 11, 13, 15, 17 շենքեր, Նորաշեն թաղ. 5/1, 9, 11, 47, 47/1, 47/2 շենքեր, Մազմանյան փ. 5/9 շենքեր, Վշտունի, Առաքելյան, Եղիազարյան Սեբաստիա, Իսրաել Օրու փողոցներ, Մալաթիայի Մսի շուկան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Երքաղլույս» ՓԲ ընկերություն, քաղ․ «Մարգարյան Արամ», «Լուգրանակ», «ՍԱՈՒԹՐԵՅԴ», «ՍՊՓԻԷՍ ՕԻԷ Քորփորեյշն», «ՌԱՆ ՕՅԼ», «Նուշիկյան Ասոցացիա» ՍՊ ընկերություններ, քաղ․ «Աշոտ Քեռյան», «Էքա Ցերեկ» ՍՊԸ, քաղ․ «Էդուարդ Ճարոյան», քաղ․ «Կարեն Պողոսյան», քաղ․ «Եղիշ Եղիշյան», քաղ․ «Վարուժան Բեյրության», «Ջրային կառույցներ» ՓԲԸ, «ԱԲՍԵՈ-ԱՐՏ» ՍՊԸ, քաղ․ «Կարեն Մկրտչյան», «ԳՈՌՆԱՆ» ՍՊԸ, քաղ․ «Դավիթ Սարդսյան», քաղ․ «Բաղդասար Կարնազյան», քաղ․ «Արտյոմ Զարգարյան», քաղ․ «Արտավազդ Սահակյան», «Կանաչապատում և շրջակա միջավայրի պահպանություն» համայնքային ոչ առևտրային կազմակերպություն (ՀՈԱԿ), «Սեքյուրիթի Դրիմ» ՍՊԸ, Ռուսական եկեղեցի, Նորագավիթ 3, 4, 6, 7 փողոցներ, Նորագավիթ 4, 5 փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Արտաշատի խճուղու սեփական տներ,
10:00-16:00 Մեծաձոր գյուղ և հարակից տարածքների արտադրամասեր, Ներքին Բաղմաբերդ գյուղ՝ մասնակի և Վերին Բազմաբերդ գյուղ,
10:00-14:00 Նոր Կյուրին և Նոր Խարբերդ գյուղեր՝ մասնակի,
10:30-16:00 Վերին Դվին գյուղ՝ մասնակի,
10:00-16:00 Վայք քաղաք՝ Ազատության փողոց՝ մասնակի, Արաքսավան, Հովտաշեն գյուղեր, Մխչյան և Մրգավետ գյուղեր՝ մասնակի,
11:00-15:00 Արտաշատ քաղաք՝ Ս. Հակոբյան, Բաղրամյան, Ավետիսյան փողոցներ՝ մասնակի, Երևան-Երասխ մայրուղին՝ մասնակի, Մարքսի 93, 96, Աթարբեկյան 105, Մյասնիկյան 159 հասցեների ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ազատավան, Բաղրամյան, Բերքանուշ, Բուրաստան, Դալար, Դիմիտրովի, Մասիս, Մրգավան, Շահումյան գյուղեր,
10:00-14:00 Ագարակաձոր գյուղ՝ մասնակի,
11։00-16։00 Նուռնուս համայնք, Շինարար, «Տ․Մ․Ա․ Շինարար», «Արա լեռ», «Ուրձ», «Գարուն», «Վարատ», «Ատոմ նախագիծ» ՍՊ ընկերություններ, «Առողջ սունկ», «Նուռնուս» Բ․Բ․Ը 1, 2 և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Կապուտան, Կամարիս, Գեղաշեն, Նոր-գյուղ գյուղեր՝ մասնակի, Ջրվեժ՝ Բանավան և Բագրևանդ թաղամասեր՝ մասնակի,
11։00-16։00 Լճաշեն համայքն ամբողջությամբ, Լճաշենի Պոմպակայան, «Գոգարս» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,