Երեւանի ու 4 մարզի մի շարք հասցեներում մի քանի ժամով հոսանքազրկումներ կլինեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 15-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը՝
10:00-16:00 Թումանյան փ. 41 շենք, Հյուսիսային պողոտա 6 շենք, Արամի 86 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սողոմոն Տարոնցի փ․ 6, 16 շենքեր, Կառավարական ավտոպարկ, Պետական Ավտոտեսչության վարչություն, Երաժշտական դպրոց (Իսակովի պող.),
11:00-17:00 Գոգոլի փ. 5 և Մ. Ավետիսյան փ. 6ա շենքեր, Կոմիտասի պող. 24, 41 շենքեր, Կիևյան փ. 18 և Արշակունյաց պող․ 75 շենքեր, «Ռենեսանս» ռեստորան, Բագրատունյաց պող․ 34, 36 շենքեր, Բագրատունյաց պողոտա 4-րդ նրբանցքի սեփական տներ, Սողոմոն Տարոնցի փողոցի սեփական տներ, Արարատյան նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ։
12:00-13:00 Նորաբաց գյուղ՝ մասնակի,
10:00-11:00 Նորամարգ գյուղ՝ մասնակի,
10:30-14:30 Ազատավան, Բաղրամյան, Բերքանուշ, Բուրաստան, Դալար, Դիմիտրովի, Մասիս, Մրգավան, Շահումյան գյուղեր, Արտաշատ քաղաք՝ Մարքսի, Ս. Հակոբյան, Իսակովի, Անդրանիկի, Արազի, Արարատյան, Գայի, Գոլեցյան, Լուսինյան, Աթարբեկյան, Շահումյան, Մխչյան, Խարազյան, Մանուշյան, Մյասնիկյան, Շիրվանզադե, Սիսակյան, Փափազյան, Օգոստոսի 23-ի փողոցներ՝ մասնակի, Երևան-Երասխ մայրուղին՝ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
10:30-16:00 Լանջազատ գյուղ՝ մասնակի,
10:00-16:00 Արարատ քաղաք՝ Չարենցի, Իսահակյան, Սպանդարյան, Խանջյան, Սերոբ Աղբյուրի, Շահումյան, Մուրացան փողոցներ՝ մասնակի,
10:30-15:00 Ջերմուկ քաղաք՝ Բարեկամության, Շահումյան փողոցներ՝ մասնակի,
10:00-16:00 Մալիշկա գյուղ՝ մասնակի,
11:00-15:00 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Մուրացան, Թամանցիների, Գևորգյան, Գլաձորյան Առաքելյան փողոցներ՝ մասնակի,
10։00-14։00 Քանաքեռավան համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Կապուտան, Կամարիս, Գեղաշեն, Նոր-Գյուղ, Ջրվեժ գյուղեր՝ մասնակի, Ջրվեժ՝ Բագրևանդ, Մայակ և Բանավան թաղամասեր՝ մասնակի,
13։00-14։00 Եղվարդ համայնք՝ Անտառտնտեսություն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Ներուդ» ՍՊԸ, «Արարատ-Ճանշին» ճանապարհաշինական ընկերություն,
14։00-16։00 Արզնի համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Արզնի առողջարան» ՓԲԸ, «Լուսիմա» ՍՊԸ, «Երկաթգծի առողջարան», «Դվին կոնցեռն» ՓԲԸ, «Հանդիպում» ՍՊԸ,
11:00-15:00 Սիսիան քաղաք՝ Չարենցի, Սպանդարյան, Մյասնիկյան, Շիրվանզադե, Ֆիզկուլտուրնիկ, Իսրայելյան, Մանուկյան, Ադամյան փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ: