Եթե Սերժ Սարգսյանն ինձ հետ բանավեճի գար, մեզ կօգներ հաղթահարել 70%-ի շեմը. Նիկոլ Փաշինյան
ՔՊ վարչության անդամ, «Ելք» դաշինքի համապետական ցուցակի երրորդ հորիզոնականը զբաղեցնող Նիկոլ Փաշինյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրառում է կատարել.
«Լսել եմ` Արմեն Աշոտյանն ինձ հետ բանավիճելու առաջարկը մերժել է, ակնարկելով, սակայն, որ եթե անհրաժեշտ է մեզ քարոզչական աջակցություն ցույց տալ 7 տոկոսի շեմը հաղթահարելու համար, համաձայն է միասին մտածել:
Պարոն Աշոտյան, ձեր մտքերի ընթացքն ինձ դուր է գալիս. եթե օրինակ Սերժ Սարգսյանն ինձ հետ բանավեճի գար ուղիղ եթերում, մեզ օգնած կլիներ 70 տոկոսի շեմը հաղթահարելու գործում: