Դեն Բիլզերյանը հանդիպել է Արցախի ուժայիններին եւ կրակել (լուսանկարներ, տեսանյութ)
Ամերիկահայ միլիոնատեր, ինստագրամի աստղ եւ պոկերի արքա Դեն Բիլզերյանն Արցախում կրակել է տարբեր տեսակի զենքերից։ Նա հանդիպել է Արցախի ուժայիններին։
Այս մասին վկայում են Արցախի նախագահ Բակո Սահակյանի հատուկ հանձնարարությունների գծով ներկայացուցիչ Արշավի Ղարամանյանի Facebook-յան էջում տեղադրված լուսանկարները։
«Այսօր ԱՀ ԱԱԾ հզորների հյուրն է Դեն Բիլզերյանը»,- գրել է Արշավիր Ղարամանյանը: Լուսանկարներից հայտնի է դառնում, որ բացի Բիլզերյանից ու զինվորականներից ներկա է եղել նաեւ ՀՀ երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանի որդին՝ Լեւոն Քոչարյանը։