Հին եւ նոր Հայաստանը. Արմավիրում վերականգնվել է 500 հա տարածք ջրով ապահովող թալանված պոմպակայանը
Արմավիրում վերականգնվել է մոտ $500.000 արժողությամբ և 500 հա տարածք ջրով ապահովող թալանված պոմպակայանը:
Այս մասին հայտնում է տարածքային կառավարման և զարգացման նախարարության աշխատակազմի վարչական վերահսկողության և համայնքային ծառայության հարցերի վարչության խորհրդական Սիփան Փաշինյանը:
«Հին և նոր Հայաստանը։
Սիրելի արմավիրցիներ, ուրախ եմ տեղեկացնել, որ մոտ $500.000 արժողությամբ և 500 հա տարածք ջրով ապահովող թալանված, ձեր պոմպակայանը վերականգնված է։
Շնորհակալ եմ Արմավիրի քաղաքապետ Davit Khudatyanին թալանի մասին տեղեկացնելու և ՏԿԶ նախարարության Վ.Վ. վարչության գործընկերներիս համատեղ աշխատանքի համար»,- ասված է Փաշինյանի Facebook-յան էջում։