Լենա Նազարյանը Facebook սոցիալական ցանցում հրապարակել է «Իմ քայլը» դաշինքի բուկլետը
ԱԺ ԵԼՔ խմբակցության ղեկավար, պատգամավոր Լենա Նազարյանը ֆեյսբուք սոցիալական ցանցում հրապարակել է «Իմ քայլը» դաշինքի բուկլետը:
Նա լրագրողների հետ զրուցում նշել է, որ այս կարգախոսը՝ Երջանիկ անհատ, հոգատար հանրություն, հզոր պետություն, բոլորովին նոր չէ: «Այն տարիներ շարունակ եղել է «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության ծրագրում: Եվ ես ուրախ եմ, որ հնարավորություն կա այդ կարգախոսը ներկայացնել»,- ասել է Լենա Նազարյանը:
Նա նշել է, որ «Նիկոլ, վարչապետ» կարգախոսը քննարկվել է որպես տարբերակ, սակայն իրենք ներկայացրել են այն կարգախոսը, որը պաշտոնապես հաստատվել է: