ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հայտարարում է Swift դրամային փոխանցումների վերաբերյալ ակցիա՝ նոր հաճախորդների համար
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հայտարարում է ակցիա՝ նոր հաճախորդների համար, ովքեր ներկայացնում են փոքր և միջին բիզնեսը ու հետաքրքրված են Swift դրամային փոխանցումներով: Ակցիայի ընթացքում BEN/OUR միջազգային դրամային փոխանցման տոկոսադրույքը կսահմանվի 0 ՀՀ դրամ (USD, EUR, RUR):
Ակցիան կտևի մինչև 10.04.2019:
Ակցիայի ավարտից հետո Swift միջազգային դրամային փոխանցումների սակագինը կհամապատասխանի Բանկի ստնդարտ սակագներին:
Ամբողջ անհրաժեշտ տեկեկատվությանը կարող եք ծանոթանալ այցելելով հետեւյալ հղումով. https://ru.vtb.am/small/cassa/transfer/index.php
Բանկ ՎՏԲ-Հայաստանը ձգտում է զարգացնել ու բարելավել փոքր և միջին բիզնեսը Հայաստանում:
Ավելի մանրամասն տեղեկություններ ակցիայի վերաբերյալ կտրամադրվի ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի բոլոր մասնաճյուղերում, պաշտոնական կայքում www.vtb.am կամ 87-87 հեռախոսահամարով՝ Բանկի կոնտակտային կենտրոնում: