Սուրեն Պապիկյանն ընտրվեց ՔՊ վարչության նախագահ
Ինչպես արդեն տեղեկացրել ենք, այսօր կայացել է «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության 5-րդ համաժողովը:
Ընտրվել եւ հաստատվել է կուսակցության նոր վարչության կազմը, որը գումարել է  անդրանիկ նիստը:
ՔՊ վարչության նախագահի պաշտոնում առաջադրվել է Սուրեն Պապիկյանի թեկնածությունը եւ նա 0 դեմ, 1 ձեռնպահ քվեներով միաձայն ընտրվել է վարչության նախագահ:
Նշվեց նաև, որ նախագահի պաշտոնում առաջադրվել են Նիկոլ Փաշինյանի ու Արարատ Միրզոյանի թեկնածությունները, սակայն նրանք հրաժարվել են՝ ինքնաբացարկ հայտնելով:
Իր խոսքում Սուրեն Պապիկյանը շնորհակալություն է հայտնել վստահության համարեւ նշել, որ վարչության անդամներից բոլորն էլ արժանի են եղել այդ տեղի համար: