Քննիչները պատրաստվում են խուզարկել Նաիրա Զոհրաբյանի՝ Ազգային ժողովի աշխատասենյակը
Քննիչները պատրաստվում են խուզարկել ԲՀԿ խմբակցության պատգամավոր Նաիրա Զոհրաբյանի՝ Ազգային ժողովում գտնվող աշխատասենյակը: Այս մասին հայտնում է ինքը Զոհրաբյանը՝ ֆեյսբուքյան իր էջում գրելով.
«Քիչ առաջ ինձ զանգահարեցին Կենտրոնի Քննչական բաժնից, ոմն քննիչ, կներեք, անուն ազգանունը չեմ հիշում և ասեց, որ հենց այս պահին ինքը գտնվում է Ազգային ժողովի իմ աշխատասենյակի դիմաց և ունեն որոշում՝ իմ աշխատասենյակում խուզարկում անցկացնելու։ Նշեցի, որ այս պահին ես դեռ տանն եմ և ԱԺ հասնելու համար ինձ որոշակի ժամանակ է պետք, վերջինս պատասխանեց, որ եթե քիչ անց դուռը չբացվի, ապա իրենք ստիպված կլինեն դուռը ջարդելու, հիմա ես շտապում եմ ԱԺ։
Հրավիրում եմ բոլոր լրատվամիջոցների և միջազգային իրավապաշտպան կազմակերպությունների ուշադրությունը տեղի ունեցող բացարձակ բեսպրեդելի վրա։