Ո՞վ չի իմանում, որ Սամվել Ալեքսանյանը բիզնեսմեն է. Սեյրան Սարոյան
Տպագիր մամուլում այսօր տեղեկություններ էին հրապարակվել այն մասին, որ լարվել են Սերյան Սարոյանի եւ Սամվել Ալեքսանյանի հարաբերությունները: Պատճառը օղու վաճառքի շուրջ եղած տարաձայնություններն են: Հարցին, թե Ալեքսանյանը չի թողնո՞ւմ, որ Սարոյանն իր օղիներն արտահանի, գեներալն ասաց.
«Պահ, պահ, պահ, էդ ո՞վ կարող է ինձ թողնի կամ չթողնի»,- եւ պատասխանելով այն հարցին, թե Ալեքսանյանի սուպերմարկետներում ապրանքը թանկացել է, ասաց.
«Ինքը ձեթ է ծախում, ձեթն էլ չի թանկացել: Սամոն բիզնես չունի, իրա էրեխեքն են անում, ինքն էլ խորհուրդ է տալիս»,- ասաց պատգամավորը, ապա ինքն իրեն հակադարձեց.
«Ո՞վ չի իմանում, որ Սամվել Ալեքսանյանը բիզնեսմեն է: Իրա էրեխեքը սաղ գրագետ էրեխեք են, Անգլիա ավարտած: Զատո էս մի տղեն է գործի տեղ բացում»,- ասաց նա: