Ստեփանծմինդա-Լարս ավտոճանապարհը քարշակով եւ կիսաքարշակով մեքենաների համար փակ է
Վրաստանի ենթակառուցվածքների եւ տարածքային զարգացման նախարարության ճանապարհային դեպարտամենտից ՀՀ տրանսպորտի, կապի եւ տեղեկատվական տեխնոլոգիաների նախարարությանը տեղեկացնում են, որ ձյան առատ տեղումների պատճառով հոկտեմբերի 31-ին՝ ժամը 16:00-ի դրությամբ, Ստեփանծմինդա-Լարս ավտոճանապարհը փակ է քարշակով եւ կիսաքարշակով մեքենաների համար։
ՀՀ տրանսպորտի, կապի եւ տեղեկատվական տեխնոլոգիաների նախարարության լրատվական ծառայությունից հայտնում են, որ տրանսպորտային մյուս բոլոր միջոցների համար ճանապարհը բաց է։ Ճանապարհի 134-135-րդ հատվածում (Դարիալի կիրճ) երթեւեկության ընթացքում կանգառն արգելվում է։