Չափազանց տխուր տպավորություն ստացա. Նիկոլ Փաշինյանն Արմեն Սարգսյանի ելույթի մասին
ԵԼՔ խմբակցության ղեկավար Նիկոլ Փաշինյանը լրագրողների հետ ճեպազրույցում խոսելով ՀՀԿ-ի եւ ՀՅԴ-ի նախագահի թեկնածուի հետ ունեցած հարց ու պատասխանի մասին, նշեց, որ Արմեն Սարգսյանը պարտավոր է հիմնավորել իր քաղաքացիության խնդիրը:
«Խմբակցության հետ հանդիպման ժամանակ, նա էլի բանավոր ասաց իր քաղաքացիության մասին, ասաց, որ հրաժարվել է: Մենք իրեն ասացինք, որ պետք է փաստաթղթերով հիմնավորի: Սա ես համարում եմ անհարգալից վերաբերմունք ՀՀ քաղաքացու նկատմամբ, կենաց ասելով չի»,- ասաց նա:
ՀԺ-ի հարցին, թե ինչ տպավորություն ստացավ Արմեն Սարգսյանի ելույթից եւ ինչի վրա պետք է նա շեշտը դներ, Փաշինյանն ասաց.