Երևանում և 2 մարզում այսօր էլեկտրաէներգիայի անջատումներ են սպասվում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս.թ. նոյեմբերի 14-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Ավան՝ Թումանյան թաղ. 13/1 շենքը, Անդրանիկի փ. 46, 50 շենքերը, Անդրանիկի փ. 43, 45, 47, 49, 51, 53 շենքերը և հարակից բնակիչ և ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սվաճյան փ. 40 շենքը,
10։30-16։30 Սայաթ-Նովա պող. 15 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քաջազնունի փ. 3 շենքը, Վրացյան փ. 84/1, 86, 86/7 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Կոմիտասի պող. 1-ին շենքի 14 մուտքը, Տիմիրյազովի փ. 6-րդ փողոցի սեփական տները, Շարուրի փ․ 2, 2ա, 24 շենքերը, Շարուրի փ․ 24/2 շենքի 6, 7, 8 մուտքերը, Շիրակի փողոցի 2-րդ նրբ․ 6, 8, 10, 12 շենքերը, Ներքին Չարբախ 7, 9 փողոցների սեփական տները, Ներքին Չարբախ 3-րդ և 5-րդ փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ներքին Չարբախի 7-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Ներքին Չարբախի 8-րդ փողոցի սեփական տները, Չեխովի փ․44, 48, 52, 50 շենքերը, Արտաշիսյան փ․ 57/1, 59/1 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-16։00 Աբովյան քաղաքի 8-րդ միկրոշրջանը մասնակի, Ջրվեժի ամառանոցները և Ձորաղբյուրի ամառանոցները մասնակի,
10։00-16։00 Ախուրյանի տարածաշրջանի Բենիամին գյուղը մասնակի, Ամասիայի տարածաշրջանի Ամասիայի համայնքապետարանը, «ՎՏԲ-Հայաստան բանկ» ընկերությունը, Զինկոմիսարիատը, Ամասիա գյուղի կարի գործարանը, հիվանդանոցը, Սոցիալական ծառայությունը, Ամասիայի ոստիկանության բաժինը, «Վեոն Արմենիա» ընկերության բջջային օպերատորի կայանը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները: