Ես այս ընտրություններին ակնկալում եմ ստանալ մեկ մարդու քվե. Նիկոլ Փաշինյան
Նիկոլ Փաշինյանը Գավառում հայտարարեց, որ այս պահին Հայաստանում չկա Ազգային ժողով եւ կառավարություն, եւ, որ իշխանությունը լրիվ հանձնված է ժողովրդին, որպեսզի իրենք որոշեն, թե ով որտեղ է լինելու:
«Ես ասում եմ, որ իմ թիմի հետ ձեր վստահության քվեի կարիքն ու անհրաժեշտութունն ունենք: Ինձ համար մեծ պատիվ կլինի, որ դուք գնաք ընտրատեղամասեր եւ իմ օգտին քվեարկեք, որպես Հայաստանի վարչապետի: Ես հույս ունեմ լինել ժողովրդի վարչապետի թեկնածուն»,- ասաց նա:
Նիկոլ Փաշինյանն ասաց, որ իր օգտին քվեարկելու համար պետք է վերցնել միայն թիվ 4 քվեաթերթիկը: «Ես այս ընտրություններին ակնկալում եմ ստանալ մեկ մարդու քվե, եւ այդ մեկ մարդը դու՛ ես, եւ այդ մեկ մարդը դու՛ ես, եւ այդ մեկ մարդը դու՛ ես, եւ այդ մեկ մարդը դու՛ ես, եւ այդ մեկ մարդը դու՛ ես, եւ այդ մեկ մարդը դու՛ ես, եւ այդ մեկ մարդը դու՛ ես, եւ այդ մեկ մարդը դու՛ ես, եւ այդ մեկ մարդը դու՛ ես, եւ այդ մեկ մարդը դու՛ ես...»: