ԱԱԾ են կանչվել Սահմանադրական դատարանի նախագահ Հրայր Թովմասյանի 75-ամյա հայրը և երկու դուստրերը
Սահմանադրական դատարանի նախագահ Հրայր Թովմասյանի 75-ամյա թոշակառու հորը և երկու դուստրերին հրավիրել են ԱԱԾ։ Այս մասին իր ֆեյսբուքյան էջում տեղեկացրել է իրավապաշտպան Ռուբեն Մելիքյանը։
«Հենց նոր տեղեկացա, որ անհասկանալի պատճառով վաղը ԱԱԾ են կանչվել Սահմանադրական դատարանի նախագահ Հրայր Թովմասյանի 75-ամյա թոշակառու հայրը և երկու դուստրերը: Տղե՜րք, դուք հասկանու՞մ եք՝ ինչ եք անում, հասկանու՞մ եք՝ ինչ կարմիր գծեր եք տրորում»,– գրել է նա:
Ռուբեն Մելիքյանից հետաքրքրվեցինք, թե ինչ գործի շրջանակում եւ ինչ կարգավիճակով են Թովմասյանի հայրն ու դուստրերը հրավիրվել հարցաքննության, սակայն նա ասաց, որ այլ տեղեկության այս պահին չի տիրապետում: