«Վերվարածները» հեռուստասերիալի շարունակության՝ «Անուղղելիների» հերոսները 31-ի գիշերը կապահովեն հեռուստադիտողի բարձր տրամադրությունը: Այս մասին armtimes.com-ին ասացին «Շանթի» մամուլի ծառայության բաժնից: Սա հեռուստաընկերության անակնկալներից մեկն է:
««Անուղղելիները» կլինեն տոնական թոհուբոհի մեջ, դա կհեռարձակվի մեր բաց եթերում նույնպես, եւ բոլոր հեռուստադիտողները, որոնք չունեն «Շանթ պրեմիում» դիտելու հնարավորություն, կկարողանան վերհիշել սիրված կերպարներին, որոնք տարիներ շարունակ մուտք են գործել նրանց բնակարաններ եւ առօրյա: Մեզ հետ կլինեն Մեծ Մամեն, Փայլակը, Արբին եւ մյուսները»,- ասացին «Շանթից»:
Սա «Պրեմիումի» միակ նախագիծը չէ, որը հասանելի է լինելու բոլորի համար: Հեռուստաընկերությունը հագեցած ծրագիր է նախապատրաստում, ու էկրաններին են լինելու ինչպես «Շանթ պրեմիումի», այնպես էլ «Շանթի» բոլոր սիթքոմերի, սերիալների, հաղորդումների հերոսները:
«Մեր բոլոր նախագծերը տոնական հանդերձանքով ու փաթեթավորմամբ են ներկայանալու: Ստանալու են ամանորյա սցենարային լուծումներ: Մրցունակ ծրագիր է լինելու»,- ասացին մամուլի ծառայությունից՝ ընդգծելով, որ իրենք մտածում են ոչ թե պարզապես եթերը լցնելու, այլ որակ ու ուրախ տրամադրություն ապահովելու մասին:
Ամանորյա եթերի վերաբերյալ նոր մանրամասներ հայտնի կդառնան ավելի ուշ: Դեռ պարզ չէ՝ միջազգային նախագծեր լինելու են, թե ո՛չ: Տարեվերջին «Շանթը» սովորաբար ցուցադրում է «Լաուրեուս» սպորտային մրցանակաբաշխությունը, Victoria's Secret-ի ցուցադրությունները եւ այլն: Այս տարի այդ հարցում դեռ հստակություն չկա: