Այսօր ԱԺ-ում խորհրդարանական աշխատանքը ժամանակից շուտ ավարտվեց, քանի որ օրակարգը սպառվել էր։ Ժամը 16։30-ից ԱԺ-ն աշխատանքները կշարունակի կառավարության հետ հարց ու պատասխանի ֆորմատով: Պատգամավորները հարցեր կուղղեն կառավարության անդամներին։
Իսկ բուռն քննարկումների առիթ դարձած «Ոստիկանության մասին» ՀՀ օրենքում լրացումներ եւ փոփոխություն կատարելու մասին օրենքի նախագիծը ընդունվեց 57 կողմ 31 դեմ ձայներով։
Ի դեպ, վաղն Ազգային ժողովի նիստ չի լինի, քանի որ օրակարգում քննարկվելիք հարց այլեւս չկա: Փաստորեն, այս անգամ ԱԺ հերթական նիստը ոչ թե քառօրյա, այլ եռօրյա ստացվեց: