Ոստիկանները գիշերը բերման են ենթարկել գործարար Խաչատուր Սուքիասյանի թիկնազորի 5 անդամին
Երեկ գիշերը, ոստիկանները բերման են ենթարկել հայտնի գործածար Խաչատուր Սուքիասյանի թիկնապահները. նրանց մի քանի ժամ անց ազատ են արձակվել:
ՀՀ ոստիկանության լրատվականից մեր հարցին ի պատասխան ասացին, որ ոստիկանության Էրեբունու բաժին է բերման ենթարկվել 5 անձ: Հարցին, թե նրանց մոտ զենք հայտնաբերվե՞լ է, ոստիկանությունից բացասական պատասխան տվեցին:
Երեկ ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը «Իմ քայլը» դաշինքի հանրահավաքի ժամանակ հրահանգեց ԱԱԾ տնօրեն Արթուր Վանեցյանին եւ ՀՀ ոստիկանության պետ Վալերի Օսիպյանին իրականացնել ռեյդ, օլիգարխներին, բարձրաստիճան պաշտոնյաներին, թիկնազորներին պառկեցնել ասֆալտներին եւ զինաթափել: