Կրակոցներ Երեւանում. բերման է ենթարկվել երեք անձ
Նոյեմբերի 22-ի գիշերը հերթական կրակոցներն են հնչել Երեւանում. այդ անգամ դեպքը տեղի է ունեցել Շենգավիթ վարչական շրջանում:
ՀՀ ոստիկանության հասարակայնության հետ կապերի եւ լրատվության վարչությունից մեր հարցին ի պատասխան ասացին, որ նոյեմբերի 23-ին հաղորդում է ստացվել, որ Նորագվիթ-Արտաշատ խճուղում վիճաբանություն կատարելու կասկածանքով բաժին է բերման ենթարկել երեք անձ: Պարզվել է, որ նոյեմբերի 22-ին՝ ժամը 23-ին, վիճաբանության ժամանակ նրանցից մեկը իր մոտ եղած գազային ատրճանակից մի քանի անգամ կրակել է մյուսի ուղղությամբ, որի հետեւանքով վերջինս ստացել է վնասվածք:
Ոստիկանությունից ասացին նաեւ, որ գազային ատրճանակը առգրավվել է, նշանակվել է դատաբժշկական փորձաքննություն, կատարվում է քննություն: