Նիկոլ Փաշինյանն ու Վլադիմիր Պուտինը կքննարկեն երկկողմ օրակարգի հիմնական թեմաները
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը եւ ՌԴ նախագահ Վլադիմիր Պուտինը Մոսկվայում կքննարկեն երկկողմ օրակարգի հիմնական թեմաները: Այս մասին տեղեկանում ենք Կրեմլի պաշտոնական կայքից:
«Այսօր` դեկտեմբերի 27-ին Մոսկվայում տեղի կունենան բանակցություններ Վլադիմիր Պուտինի եւ Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի պաշտոնակատար Նիկոլ Փաշինյանի միջեւ, ով աշխատանքային այցով կայցելի Ռուսաստան:
Ծրագրվում է քննարկել երկկողմ օրակարգի հիմնական թեմաները, եվրասիական հարթակում ինտեգրացիոն միավորումների փոխազդեցության հեռանկարները»,- ասված է հաղորդագրության մեջ: