«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 26-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Խարբերդ այգեգործական տարածքի 7-30 փողոցները, Նուբարաշեն 2 հարաթակը,
10։30-16։30 Այգեստան 11փ. 7-227 սեփական տները և 9փ. 67-105 շենքերը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կիլիկիա թաղամասը մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Ջրաշեն 3 և 4 փողոցները,
11:00-17:00 Եղ. Թադևոսյան փ․ 12, 12/1, 12/5, 12/2, 12/3, 12/6, 12/7 շենքերը, Եղ․Թադևոսյան փ․ 16, 18, 20, 22, բնակելի շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Բագրատունյաց պող․ 4-րդ նրբ․ 21, 38ա, 34ա, 36/1 շենքերը, Շահումյան 8 փողոցը, Սեբաստիա փ. 82, 84, 86 շենքերը, Անդրանիկի փ. 16, 18, 20, 22 շենքերը, Օհանովի փ. 9, 11, 13, 15, 17 շենքերը, Լուկաշին, Զոհրապի փողոցները, Լուկաշին 1, 2 փողոցները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-16։00 Այգեպատ, Այգեզարդ գյուղերը, Վերին Արտաշատ գյուղը մասնակի,
11։00-15։00 Եղեգնաձոր քաղաքի Ալավերդյան, Անդրանիկի, Զորավար Վարդանի և Չալաբյան փողոցները մասնակի,
10։00-16։00 Առինջ գյուղը մասնակի, Ձորաղբյուր և Ջրվեժի ամառանոցները մասնակի, Աբովյանի 8-րդ միկրոշրջանը մասնակի, Կամարիս գյուղը մասնակի,
10։00-12։00 Սևան քաղաքի 1, 2, 3, 4, 5 միկրոթաղամասները, Ձկնորսների փողոցը, Սայաթ-Նովա փ. 17, 19 շենքերը, Բաբաջանյան 1, Սարգիս Սևանեցու 2, Գրիբոյեդով 2 շենքերը, Ռազմական ոստիկանությունը, «Արարատ» ռեստորանը, «ՎՏԲ Հայաստան», «ԱԿԲԱ-կրեդիտ ագրիկոլ բանկ» ընկերությունները, «Զիմ» սուպերմարկետը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,