«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 27-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։30-16։30 Կիլիկիա թաղամասը մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Ամիրյան փ. 2, 4 շենքերը, Բուզանդի փ. 6-45 սեփական տները, Կողբացու փ. 18-45 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
11:00-17:00 Անդրանիկի փ. 16, 18, 20, 22 շենքերը, Օհանովի փ. 9, 11, 13, 15, 17 շենքերը, Լուկաշին, Զոհրապի փողոցները, Լուկաշին 1, 2 փողոցները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գարեգին Նժդեհի փ․ 28/1, 28/2, 28/3 շենքերը, Ներքին Չարբախ 1 փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մամիկոնյանց փ. 58 շենքը,
10։30-16։00 Մրգանուշ գյուղը մասնակի,
11։00-15։00 Արտաշատ քաղաքի Թովմասյան, Շահումյան, Աթարբեկյան փողոցները մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։30-13։30 Եղեգնաձոր քաղաքի 26 կոմիսարների փողոցը, Նորավան թաղամասը մասնակի, Սյունիքի փ. 4, 9 սեփական տները, Համբարձումյան փ. 6 սեփական տունը, Այգեձոր փ. 2Բ սեփական տունը, Պռոշյան փ. 67 սեփական տունը, Երևանյան խճուղին մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-16։00 Առինջ գյուղը մասնակի, Ձորաղբյուրի և Ջրվեժի ամառանոցները մասնակի, Աբովյան քաղաքի 8-րդ միկրոշրջանը մասնակի, Կամարիս գյուղը մասնակի,
12։00-15։00 Հրազդան քաղաքի Կոճոռ թաղամասը, Երևանյան, Շահումյան, Սպանդարյան, Ռ․Միքայելյան, Րաֆֆու, Մյասնիկյան, Ավետիսյան, Նար-Դոսի փողոցները, 5-րդ Բանավան թաղամասը, Հեռուստակայանը, «Արդշինբանկ» ընկերությունը, «ՀԷՑ» ՓԲ ընկերության «Գեղամա» մասնաճյուղը, թիվ 6, 7 մանկապարտեզները, թիվ 1, 2, 4 դպրոցները, Ազգային անվտանգության ծառայության և Արտակարգ իրավիճակների նախարարության շենքերը, Հրազդան քաղաքի «Ավտոգազ» գազալցակայանը, «Նարեկ», «Կարեն Մարտիրոսյան», «Եռասեպ», «Արմեն Առաքելյան», «Գազշին» ՍՊ ընկերությունները, «Մարկոսյան» բենզալցակայանը, «Վիվասել-ՄՏՍ» ընկերության բջջային կայանը, Հրազդանի զինմասը, Ճանշին վարչությունը,
11:00-13:00 Սիսիան քաղաքի Իսրայելյան 1, 2, 3, 4 փողոցները մասնակի, Գրիգոր Լուսավորիչի փողոցը, Դուրյան փ. 2 շենքը, Սիսական փ. 9, 11, 13, 15 շենքերը: