Քաղաքապետարանում հանդիպում է լինելու օպերայի տարածքի սրճարանատերերի հետ. ապամոնտաժումը կասեցված է
Րոպեներ անց Երեւանի քաղաքապետարանում հանդիպում են ունենալու Օպերային թատրոնի հարակից տարածքում սրճարանային բիզնես իրականացնող տնտեսավորղները, վարչությունների պետեր եւ Կենտրոն վարչական շրջանի ղեկավար Վիկտոր Մնացականյանը:
Քաղաքապետարանը այսօր սկսել էր առաջին գոտին զբաղեցրած սրճարանների ապամոնտաժման աշխատանքները: Դա հանդիպել էր աշխատակիցների դիմադրությանը: Ավելի ուշ գործընթացը դադարեցվել էր՝ քաղաքապետարանում հանդիպելու եւ խնդիրը քննարկելու նպատակով:
Քաղաքապետարանի լրատվական ծառայությունից տեղեկացանք, որ հանդիպումը փակ է լինելու: Նախատեսվում է, որ ավարտից հետո կլինի համապատասխան հայտարարություն: