Երեւանի Նար-Դոս փողոցում ապամոնտաժվում են կրպակներ. (տեսանյութ)
Երեւանի Նար-Դոսի փողոցում այս պահին ընթանում են կրպակների ապամոնտաժման աշխատանքներ: Լուրը հայտնում է ավագանու «Իմ քայլը» խմբակցության անդամ Աշոտ Սարգսյանը:
«Օրինակ այս հատվածում, ոնց կարող է անցնել մանկասայլակով մայրը: Ապամոնտաժում են Նար-Դոսի փողոցում գտնվող կրպակները»,- Ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է նա՝ հրապարակելով նաեւ ուղեկցող տեսանյութ:
Երեւանի քաղաքապետի մամուլի խոսնակ Հակոբ Կարապետյանը պարզաբանեց, որ խոսքը վերաբերում է նշված փողոցի մեկ հասցեում գտնվող մեկ կրպակի: Այն, ըստ Կարապետյանի, գործում էր ապօրինի: