Տիմատիի երեւանյան համերգի ժամանակ հանդես կգա նաեւ երգչուհի Իվետա Մուկուչյանը: Այս մասին armtimes.com-ի հետ զրույցում հայտնեց Black Star Burger-ի մարկետինգի տնօրեն Յուրի Մինասյանը: Վաղը՝ հուլիսի 13-ին՝ 19։00-ին, Ստեփան Շահումյան հրապարակում Երեւանում Black Star Burger արագ սննդի ռեստորանի բացման կապակցությամբ, բացի Իվետա Մուկուչյանից, ելույթ կունենա նաեւ Սրբուկը:
Ինքը՝ Տիմատին, հանդես կգա 3-4 երգով: Որքան կշարունակվի համերգը, կախված կլինի ներկաների տրամադրությունից: Black Star Burger-ի այլ ներկայացուցիչների մասնակցության մասին տեղեկություններ չկան, առայժմ հաստատված է միայն Տիմատիի ելույթը:
Քանի որ միջոցառումը նվիրված է Երեւանում Black Star Burger ռեստորանի բացմանը, Տիմատին բուրգերներ կպատրաստի ու կբաժանի: Համերգի մուտքն ազատ է, ու երգչին էլ Հայաստանում շատ են սիրում, այդ պատճառով էլ, ինչպես մենեջերը նշեց, շատ մարդկանց են սպասում, սակայն բուրգերներ նախատեսված բաժանել 1000 հոգու: Կլինեն նաեւ տարբեր մրցույթներ, որոնց հաղթողները նվերներ կստանան:
Black Star Burger-ը Երեւանում սկսել է գործել հունիսի 13-ից: Մենեջերը նշում է, որ լավ է ընդունվել հասարակության կողմից: Արդեն ունեն մշտական հաճախորդներ: Մտածում են ընդհլայնվելու՝ մասնաճյուղեր ունենալու մասին: